BA: Polish Jazz - Bloto !!!

30.9.2021, 20.00hod., Nová Cvernovka, BA, SK 21.09.2021

BA: Polish Jazz - Bloto !!!
Plagát

V rámci medzinárodného projektu Polish Jazz vystúpi v Novej Cvernovke kvarteto Bɫoto z mesta Wroclaw. Błoto je kvarteto, ktoré tvoria: Marek Pędziwiatr aka Latarnik - klávesové nástroje a syntezátory, Paweł Stachowiak aka strýko HZG basgitara, Marcin Rak aka Cancer G - bicie nástroje a Olaf Węgier alias OlafSaxx - tenor saxofón a perkusie. V roku 2020 skupina vydala svoj druhý album s názvom „Kwiatostan“ v spolupráci s vydavateľstvom Astigmatic Records a varšavským klubom Jassmine. V roku 2021 vznikol album „Kwasów i zasad“. Hudba wroclavského kvarteta má pevné korene v brutálnych hip-hopových základoch. Jeho sila spočíva v bicích a basoch.
------------------------
Vstup na podujatie + vstup do bistra a baru je možný iba pre plne zaočkovaných. Kontrola očkovania prebehne overením platnosti QR kódu. Stiahnutím aplikácie Green pass pomôžete urýchliť celý proces kontroly. Ďakujeme!
V prípade, ak návštevníci nemôžu byť zaočkovaní zo zdravotných dôvodov, kontrolovaná bude výnimka od lekára + QR kód o negatívnom teste (AG – 48 hodín / PCR – 72 hodín).
Vstup do interiéru je povolený iba s rúškom/ respirátorom.
V priestoroch sú k dispozícii bezkontaktné dezinfekcie.

Marek Pedziwiatr © Patrick ŠpankoMarek Pedziwiatr © Patrick Španko
Pawel Stachowiak © Patrick ŠpankoPawel Stachowiak © Patrick Španko
Olaf Wegier © Patrick ŠpankoOlaf Wegier © Patrick Španko
Marcin Rak © Patrick ŠpankoMarcin Rak © Patrick Španko

Archív od roku 2005 - Jazzovinky Patrick Španko