Podporte vydanie debutového albumu skupiny Cha Bud! !!!

Podporte vydanie debutového albumu skupiny Cha Bud! !!!
Cha Bud!, © Patrick Španko

  01.11.2017

Osem členné košické zoskupenie nie je na slovenskej jazzovej scéne nováčikom, veď v súťaži "Nové tváre slovenského jazzu" získalo cenu za kolektívny výkon a hráč na klávesové nástroje Matej Lazár cenu za kompozíciu. V roku 2015 Cha Bud! zvíťazili v súťaži Mladých talentov na Bratislavských jazzových dňoch a mohli tak otvárať nasledujúci ročník BJD z hlavného pódia. Kapela mala možnosť účinkovať po boku umelcov ako Richard Bona, Anna Maria Jopek či Peter Lipa, zahrala si aj na festivaloch Open Jazz fest či JazzForSale.

 Cha Bud!, © Patrick Španko
 Cha Bud!, © Patrick Španko

Nahrávanie debutového albumu "Nice to eat you" prebiehalo začiatkom septembra v štúdiach Sono Records pri Prahe. Prostredie jedného z najkvalitnejších nahrávacích štúdií v regióne môže byť zárukou výnimočného zvuku, ktorý zvýrazní komplexnosť pôvodných autorských kompozícii mladej košickej skupiny. 

Na získanie prostriedkov potrebných k dokončenie albumu sa kapela Cha Bud! rozhodla osloviť nielen svojich fanúšikov, ale aj všetkých priaznivcov slovenského jazzu, ktorí majú prostredníctvom crowdfundingu možnosť podporiť vydanie debutového albumu. Stante sa aj vy spolutvorcami sna mladých chalanov a pomôžte dokončiť album Nice to eat you. Veríme, že nahrávka bude chuťovkou pre všetkých priaznivcov kvalitnej muziky.   

Podpor CD CHA BUD!