jazzman# 22737452

BA: DIVADLO ARÉNA – RADIO BAND !!!

18.5.2017, 20.00hod., divadlo Aréna, BA
11.05.2017

BA: DIVADLO ARÉNA – RADIO BAND !!!

Projekt Radio Band, ktorého garantom je saxofonista Radovan Tariška, podporuje vznik a šírenie novej pôvodnej autorskej tvorby v oblasti jazzu a príbuzných žánrov populárnej hudby. Radovan Tariška, vďaka svojim bohatým skúsenostiam na Slovensku i v zahraničí, či už v oblasti účinkovania v rôznych typoch zoskupení - od komorných po bigbandy, je zárukou kvality a zamerania Radio Bandu.

 

Radio Band je voľným zoskupením špičkových domácich hudobníkov rôznych generácií. Na Slovensku je množstvo voľne pôsobiacich kvalitných hudobníkov, ktorí absolvovali (alebo práve absolvujú) štúdium na prestížnych zahraničných hudobných akadémiách. Priamo v Bratislave je tiež veľké množstvo mladých ľudí, ktorí sa v tejto oblasti veľmi intenzívne vzdelávajú a nemali priestor na konfrontáciu a sebarealizáciu. Projekt Radio Band im dáva možnosť zdokonaliť sa ako individuálni autori či interpreti, a zároveň vniknúť do zásad ansámblovej hry.

 

RADIO BAND:

Radovan Tariška - alt a soprán saxofón;  Anita Soul - spev;  Peter Lipa - spev;  Ondrej Juraši, Peter Kolárik a Matej Korbelič - trúbka;  Juliana Gazdagová,  Zuzana Kováčová,  David Sipos,  Michal Balla a  Martin Uherek - saxofóny;  Eugen Vizváry - klávesové nsátroje;  Tomáš Baroš - kontrabas a basgitara; Aron Hodek - basgitara a  David Hodek - bicie nástroje.


Vstupenky    Tlačová správa

Diskusia

« Máj 2017 »
PoUtStŠtPiSoNe

skJazz na Facebooku
Fond na podporu umenia

Plaut

Baumit

Baumit

Dobry anjel